Kostkarki do lodu

Nieodłącznym elementem diety każdego człowieka i jego podstawowych potrzeb jest zaspokojenie pragnienia. Każdy z nas wypija co dobę przynajmniej litr płynów, chociaż jak wskazują naukowcy i dietetycy te liczby powinny być przynajmniej dwukrotnie wyższe.

Do jedzenia zawsze trzeba przygotować coś do popicia, niektórzy z nas preferują dobrze dobrane wino, inni raczą się herbatą, a jeszcze inni chętnie do posiłku sięgają po wodę z odrobiną cytryny, mięty i lodu.

Szczególnie w okresie letnim, kiedy na dworze panuje upał, a z nas leje się pot marzymy o czymś orzeźwiającym i zimnym do picia. To właśnie wtedy pragniemy napić się zimnej wody z lodem, która nie tylko zaspokoi nasze pragnienie, ale także da ulgę od bardzo wysokich temperatur.

Niemal koniecznością wszystkich restauracji jest posiadanie kostkarki i kruszarki do lodu, które dają możliwość wyprodukowania nawet kilkudziesięciu kilogramów lodu na dobę, co jest niezwykle ważne szczególnie w okresie letnim. Wielu z nas odwiedzając restaurację zamawia napój właśnie z kostkami lodu, dlatego jako restaurator musimy zapewnić Gościom możliwość zamówienia napoju z lodem.

Trzeba pamiętać, że powinniśmy zapewnić dostęp do kostek lodu nie tylko w okresie letnim, gdyż nawet w zimę niektórzy Goście nie wyobrażają sobie picia bez chłodzącego lodu, dlatego obowiązkiem restauracji jest posiadanie kostkarki do lodu, które można zobaczyć na stronie Tanake – kostkarki do lodu.

Wybierając sprzęt charakteryzujący się wysoką jakością będziemy pewni, że jego wydajność będzie w stanie spełnić oczekiwania Klientów nawet w okresie zwiększonego ruchu, kiedy trzeba wyprodukować spore ilości lodu każdej doby.

Szczególnie ważne jest posiadanie kostkarki gdy prowadzimy klub, dyskotekę czy pub, gdzie podanie lodu do drinku jest wręcz obowiązkiem każdego barmana. W takich sytuacjach trzeba pomyśleć nie tylko o kruszarkach wysokiej jakości, ale także być może nawet o zwiększonej liczbie kostkarek, szczególnie gdy nasz klub jest chętnie odwiedzany przez sporą liczbę osób. W klubie czy dyskotece lodu nigdy nie może zabraknąć dlatego warto dokładnie przekalkulować jego zapotrzebowanie, tak by klienci pozostali zawsze zadowoleni.

141937413118158400

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *