Dieta 3d chili opinie

Kontrowersyjna, ale skuteczna – tak w jednym zdaniu można by określić tę dietę. Dieta 3d chili opinie – sprawdź, jakimi wskazówkami podzielili się nasi czytelnicy, stosujący tę dietę.

Post z jadłospisem diety 3d chili był jednym z najpopularniejszych w mijającym roku i wywołał też sporą dyskusję. Zostawiliście pod nim ponad 50 komentarzy! Jedni dzielili się swoimi obawami, inni doświadczeniami, jeszcze inni chwalili sukcesami. Niezależnie od tego, czy byłeś już na tej diecie, czy dopiero zastanawiasz się nad przejściem – przeczytaj opinie na temat diety 3d.

Dieta 3d chili opinie czytelników bloga

Wśród tych, którzy zostawiali komentarze ze swoimi wrażeniami ze stosowania diety przeważają komentarze pozytywne. I to zarówno jeśli chodzi o osoby, które kupiły suplementy, pomagające przy diecie 3d, jak i wśród tych, którzy po prostu zaczęli się odchudzać, a codzienne posiłki wzbogacili o przyprawy z trzech grup: czerwone, żółte i zielone.

1

7 kg mniej na diecie 3d chili – gratulujemy efektów! Inne komentarze są nie mniej zachęcające:

2

34

Ostatni komentarz powinni wziąć sobie do serca wszyscy, którzy boją się próbować diet – jak widać dieta 3d chili nie jest restrykcyjna i nie musimy przestrzegać określonego jadłospisu co do joty, wystarczy, że będziemy czerpać z niego inspirację, wybierać te potrawy, które nam smakują, a do menu włączymy przyprawy przyspieszające metabolizm (curry, chili, czerwony pieprz czy paprykę), ułatwiające trawienie i hamujące apetyt (kardamon, cynamon, imbir) czy łagodzące (mięta, oregano, bazylia). W zrzucaniu wagi nie zaszkodzą z pewnością także ćwiczenia fizyczne – jak widać wystarczy tylko kilkanaście minut dziennie, by odnieść pożądany skutek.

Dieta 3d chili opinie a rzeczywistość

Czytając opinie nie tylko o diecie 3d chili, ale o każdej innej trzeba pamiętać, że przed podjęciem diety warto skonsultować się z lekarzem, który oceni, czy dany sposób odżywiania jest właściwy dla twojego stanu zdrowia. Pamiętaj także, że każdy organizm jest inny i to, że jedna osoba pozytywnie reaguje na jakąś dietę i chudnie w szybkim tempie nie znaczy, że każdy może zrzucić zbędne kilogramy równie szybko.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami o diecie 3d chili. Ile udało Ci się schudnąć?

Więcej opinii o diecie 3d chili znajdziesz tutaj: Dieta 3D chili zasady i jadłospis – przykładowe menu

dieta 3d chili opinie
freeimages.com/harper07

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

3 komentarze do “Dieta 3d chili opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *