Słodki kubek Frugo czarne (pitahaja)

Kisiel Słodki kubek Frugo pitahaja – nawiązujący do czarnego Frugo

Nazwa: Słodki kubek Frugo pitahaja
Producent: Gellwe
Cena: ok. 1,50

Słodki kubek Frugo pomarańczowe nie był najsmaczniejszy, ale miałam nadzieję, że kolejne będą lepsze. Na drugi ogień poszedł smak „czarny” czyli Słodki kubek Frugo pitahaja.

Jak się okazało, ten smak też nie był strzałem w dziesiątkę. Kisiel ma dziwny zapach, lekko owocowy, ale niestety sztuczny.
Smak Słodki kubek Frugo czarne ma obrzydliwy – smakuje, jakby była w nim moczona przez dłuższy czas opona. Można tam wyczuć lekko wiśniowy posmak, ale tak naprawdę ten sztuczny smak opony zabija skutecznie wszystko inne.

Kisiel jest okropny, nie polecam go nikomu. Nie dało się wypić nawet całego kubeczka.

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

6 komentarzy do “Słodki kubek Frugo czarne (pitahaja)

 • 6 marca, 2012 o 08:37
  Permalink

  To mój ulubiony kisiel i ma zajebisty smak.

  Odpowiedz
  • 15 czerwca, 2012 o 18:44
   Permalink

   :Pamiętam, że zielone frugo piłem często, cznrae średnio mi podchodziło a pomarańczowego nie pamiętam. Dzisiaj Tesco kupiłem i: pomarańczowe zajebiste, zielone nie za dobre, a cznrae do dupy jak mało co. Zmienił sie smak Frugf3f czy moje kf3pki smakowe?Frugo się zmieniło. Ogf3lnie kiepskie. Wypiłem zielone i rf3żowe. Zielone nawet smakuje.Ja pamiętam, że Frugo trzeba było mocno wstrząsać bo miało osad. Obecnie nie ma, albo tyle co kot napłakał. Smakuje jak zwykły napf3j owocowy.GD Star Ratingloading…

   Odpowiedz
 • 25 kwietnia, 2012 o 11:02
  Permalink

  Potwierdzam te kisiele są beznadziejne, a w kisielu pitahaja najwięcej w składzie bo aż 2% jest winogron a tytułowej pitahaji tylko 0,5% i w dodatku z koncentratu.

  Odpowiedz
  • 15 czerwca, 2012 o 12:10
   Permalink

   Na razie za mało jest sklepf3w, w ktf3rych Frugo można dostać. Na całą Łf3dź są zaledwie 3 hiatrmprkeey Tesco, w ktf3rych w miarę regularnie są dostawy. Co prawda szału nie ma, bo gdy zajrzałem do Tesco w Galerii to po Frugo były tylko 2 zgrzewki, ktf3re mieszczą butelek dziesięć.Nie ma nigdzie reklam tegoż soku, strony nie ma, bo odsyła do fanpage’u na FB, ale samym fejsem to oni za wiele nie zdziałają. Może FoodCare wypluło na rynek niewielkie ilości produktu, żeby sprawdzić, czy się sprzeda?Ja bym chętnie całą zgrzewkę kupił.GD Star Ratingloading…

   Odpowiedz
 • 15 czerwca, 2012 o 03:41
  Permalink

  Ach, Frugo to też moje dzieciństwo, chcioaż w latach 90 byłam małym bachorkiem.Ale też wiąże się z nim jedno dość przykre wspomnienie, echo długotrwałego kompleksu z dzieciństwa, ponieważ jak chodziłam z tatą na rowery, to zawsze wysyłał mnie do sklepu po lody, a mu kupowałam jego ulubione czarne Frugo, ktf3re stało na najwyższej pf3łce,a ja byłam kurduplem, a że wstydziłam się poprosić o pomoc to tak potrafiłam tkwić w tym sklepie pf3ł godziny i kombinować.Ech, w sumie trochę nie na temat ten komentarz, ale zapędziłam się jak Proust we wspomnieniach. W każdym razie trzymam za nich kciuki :-)GD Star Ratingloading…

  Odpowiedz
 • Pingback: Słodki kubek Frugo różowe | Zanim Zjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *