Nescafe Xpress


Chłodzące napoje kawowe od Nescafe – o smaku waniliowym i Latte Macchiato. Można znaleźć je np.w Tesco, obok energy drinków.

Nescafe Xpress

Cena: ok. 4 zł za 250 ml.

Muszę przyznać, że jak zobaczyłam te puszki koło energetyków w sklepie, to w pierwszej chwili pomyślałam, że wreszcie coś nowego, jakiś ciekawy napój energetyczny, który nie smakuje tak jak wszystkie. Ale niestety okazało się, że to po prostu napoje kawowe. No nic, warto spróbować i tak ;)

Z tych dwóch smaków bardziej pasował mi niebieski, waniliowy. Ten Latte Macchiato był jakiś taki bardzo mocno kawowy, jakby całe ziarna pluskały się w wodzie z odrobiną mleka. Oba są słodkie, pobudzające może nie bardzo, ale na lato, takie proste z lodówki, mogą być. Chociaż oczywiście nie umywają się do zwykłej kawy mrożonej, zrobionej w domu, a zwłaszcza mojego nowego odkrycia – Mrożonego Choco Latte.

Podsumowując: nie jest źle, ale i na kolana nie powala.

 

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *