Multibenefit jako skuteczny program motywacyjny

dieta OMG Oh my God fot. lululemon athletica flickr.com Creative Commons
—————Wpis sponsorowany——————

MultiBenefit stanowi efektywny program motywujący pracowników za pomocą pozapłacowych usług sportowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Wybór pakietu świadczeń przez pracodawcę jest uzależniony od zapotrzebowania na dane usługi oraz od kapitału firmy. Dzięki temu pracownik sam może stworzyć kompozycję świadczeń, które go interesują, ale ich granice finansowe muszą być zaakceptowane przez pracodawcę.

Elementy programu kafeteryjnego Multibenefit

Pakiet świadczeń obejmuje Kartę MultiSport dającą swobodny wybór zajęć rekreacyjnych. Zawiera także program kinowy MultiBilet skierowany do miłośników filmu. Multibenefit, to także Produkty Partnerów Współpracujących, czyli między innymi karty przedpłacone do drogerii, lokali gastronomicznych oraz aptek. Aktualną listę tych produktów można zobaczyć na multibenefit.pl.

Program obejmuje także Bon Multibenefit, który posiada przypisaną wartość pieniężną. Na stronie mulitbenefit.pl zainteresowane osoby odnajdą informacje na temat kategorii jakim przysługują dane bony. Takie formy motywacji i nagradzania pracowników mają określony czas i miejsce realizacji  Bony, które należą do kategorii zdrowie i uroda  uprawniają do darmowych wizyt w ośrodkach SPA, korzystania z usług salonów urody, salonów fryzjerskich oraz porady dietetyka. Bon MultiBenefit Wypoczynek pozwala na darmowe noclegi w wybranych hotelach, pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych. Bony służące rozrywce pozwalają poznać uroki paintballu, ścianek wspinaczkowych, a także pograć w kręgle lub bilard. Bon MultiBenefit  sport i rekreacja daje szanse na naukę jazdy konnej, tenisa bądź na spędzenie czasu na strzelnicy. Dzięki bonom tego rodzaju możemy także odbyć kurs językowy lub zapisać swoje dziecko na wybrane zajęcia edukacyjne.

Multibenefit.pl o ułatwieniach w dostępie do oferty biur podróży, ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. W ramach Multibenefit można korzystać z kuponów żywieniowych oraz ze sklepów internetowych.

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *