Dieta gwiazd: Jak odżywiają się Aguilera, Beyonce i Jolie?

Dieta gwiazd – wymysł czy skuteczna kuracja odchudzająca? Sprawdź, jak odżywiają się sławy estrady i filmu. Być może któraś z tych diet jest właśnie dla Ciebie!

Gwiazdy kina i estrady swą popularność zawdzięczają nie tylko talentom artystycznym, ale ponadprzeciętnej dbałości o figurę i urodę. Dlatego też wiele osób poszukuję inspiracji dietetycznych w działaniach znanych ludzi. Nie istnieje jednak uniwersalna dieta gwiazd. Każda z nich ma swoją koncepcję, popartą często wieloma precyzyjnymi badaniami lekarzy i dietetyków, które miały jak najlepiej dopasować kurację odchudzającą do potrzeb ich organizmu i stylu życia. Ten element podejścia do diety możemy spokojnie skopiować od znanych osób, oczywiście na miarę naszych możliwości – przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety skonsultujmy się z lekarzem i sprawdźmy, czy jest ona odpowiednia dla naszego organizmu.

Dieta gwiazd – Christina Aguilera

Jak informują portale zajmujące się życiem gwiazd Christina Aguilera dzięki diecie i ćwiczeniom schudła 30 kg. Jak to zrobiła? Wyeliminowała ze swojego jadłospisu czerwone mięs oraz znacząco ograniczyła białe pieczywo oraz słodycze. Aguilera jadła 5 razy dziennie porcję warzyw i owoców. Gwiazda nie podjadała między posiłkami, a ostatni jadła nie później niż 3 godziny przed snem. Co ciekawe, Aguilera starała się także… unikać stresu.

Dieta gwiazd – Angelina Jolie i Eva Mendes

Angelina Jolie i Eva Mendes, zdaniem dziennikarzy zajmujących się życiem gwiazd, stosują dietę plaż południowych (dietę south beach). Szczegółowo opisywaliśmy ją w osobnym artykule: dieta plaż południowych.

Dieta gwiazd – Anna Mucha

Jak donoszą media Anna Mucha schudła 12 kilogramów w niewiele ponad kwartał. Nie stosowała jednak żadnej konkretnej diety. Po prostu zaczęła jeść często, ale w mniejszych ilościach. Do tego 3 razy w tygodniu ćwiczyła na siłowni z dobrze przygotowanym indywidualnym programem treningowym. Gwiazda poddawała się też zabiegom wyszczuplającym w specjalistycznych klinikach.

Dieta gwiazd – Madonna i Gwyneth Paltrow

Paltrow i Madonna według zapewnień plotkarskich mediów mają stosować dietę makrobiotyczną. Chodzi w niej o to, by w jadłospisie znajdowały się produkty, charakterystyczne dla danej pory roku i miejsca naszego zamieszkania. Z diety powinniśmy niestety usunąć mięso, przetwory mlecze i kawę, co czyni ją bardzo uciążliwą.

Dieta gwiazd – Beyonce

Beyonce przygotowując się do roli w filmie schudła ponoć niemal 10 kilogramów w bardzo krótkim czasie. Wszystko za sprawą specjalnego koktajlu oczyszczającego, na którym była oparta kuracja odchudzająca. Składał się on z soku z połowy cytryny, dwóch łyżek syropu klonowego, szklanki wody mineralnej, liści mięty, plastra limonki i pieprzu cayenne. Taki koktajl spożywać powinniśmy po 6-12 szklanek dziennie. Niestety to jedyne, na co sobie możemy pozwolić w tej diecie, dlatego lekarze czytając jej zalecenia łapią się za głowy.

Dieta gwiazd – Kim Kardashian

Jak twierdzą wtajemniczeni, sukces w dbaniu o piękną sylwetkę u Kim Kardashian tkwi w rezygnacji ze słodyczy. Do tego gwiazda postawiła na produkty organiczne i tajemniczy sok z trawy pszenicznej, który poleciła jej siostra.

Powodzenia :)

dieta gwiazd - fot. Filmstiftung flickr.com Creative Commons
dieta gwiazd – fot. Filmstiftung flickr.com Creative Commons

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

One thought on “Dieta gwiazd: Jak odżywiają się Aguilera, Beyonce i Jolie?

  • 7 lutego, 2015 o 18:13
    Permalink

    W sprawie odżywiania się i diet należy skonsultować się z dietetykiem, który studiuje tą specjalizację 5 lat, a nie z lekarzem, który o żywieniu ma kilka wykładów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *