Zestawy prezentowe dla początkujących barmanów

Alkoholowe zwyczaje Polaków powoli przechodzą transformację. Coraz bardziej popularne w barach i na imprezach jest serwowanie kolorowych, apetycznych drinków zamiast czystej wódki czy piwa.

Zagraniczne podróże, które odbywamy, przynoszą nowe smaki, a wraz z nimi inspiracje na niestandardowe drinki. Nic dziwnego więc, że w takich okolicznościach chcemy mieć możliwość samodzielnego wcielania w życie interesujących przepisów na kolorowe koktajle. Miłośnicy przygotowywania drinków chyba jednogłośnie stwierdzą, że porządny zestaw barmański to ogromne ułatwienie. Kupując go, nie musimy obawiać się, że zapomnimy o pewnych istotnych elementach potrzebnych do przyrządzania drinków.

Gdy brak pomysłów na podarunek warto rozważyć właśnie zakup zestawu barmańskiego – zwłaszcza, jeśli nasza obdarowywana osoba uwielbia tworzyć efektowne drinki lub często organizuje przyjęcia. Posiadacz zestawu barmańskiego zadziwi swoich gości na domówkach porządnie przygotowanymi koktajlami.

Zestaw barmański Hawana stanie się absolutnym hitem każdej imprezy. W jego skład wchodzi 11 elementów: dwuczęściowy shaker bostoński, książka „Proste drinki”, muddler, łyżka barmańska, miarka, nalewak oraz 3 rodzaje sitka. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko prezentowe w formie tuby, zatem kwestia opakowania na prezent zostanie rozwiązana. Zamawiając zestaw barmański w sklepie 2drink.pl za szybką i tanią dostawę zapłacisz tylko 9,90 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *