Regulamin serwisu

Regulamin serwisu ZanimZjesz.pl z dnia 11.01.2017

 1. Każdy, kto korzysta z serwisu internetowego Zanimzjesz.pl, w szczególności zarejestrowany użytkownik, posiadający konto w serwisie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem, akceptuje jego treść i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 2. Właścicielem serwisu jest Skupieński Marketing Sp. z o.o., 91-013 Łódź, ul. Czarnkowska 4/48.
 3. W Zanimzjesz.pl można odpłatnie publikować artykuły związane z tematyką serwisu, a więc m.in. zdrowego trybu życia, fitness, odchudzania, diety, kulinariuów itp. Artykuły dodane do serwisu, a nie spełniające tego warunku, będą usuwane przez moderatora.
 4. Artykuł dodawany do Zanimzjesz.pl musi być napisany w języku polskim. Artykuły dodane do serwisu, a nie spełniające tego warunku, będą usuwane przez moderatora.
 5. Artykuł dodawany do Zanimzjesz.pl musi być napisany z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji. Jeżeli moderator uzna, że warunek ten nie został spełniony, wyłączy artykuł i wezwie autora do poprawy treści artykułu. Artykuł zostanie ponownie uruchomiony przez moderatora po dokonaniu przez autora poprawek, które moderator uzna za zadowalające.
 6. W Zanimzjesz.pl nie można publikować reklamujących hazard lub alkohol, pornograficznych, rasistowskich, nawołujących do nienawiści itp. i jakichkolwiek innych treści łamiących prawo. Treści takie będą usuwane przez moderatora bez możliwości uzyskania zwrotu opłaty za publikację.
 7. Dodając artykuł do serwisu Zanimzjesz.pl użytkownik oświadcza, że:
  • jest autorem tekstu lub ma do niego prawa autorskie pozwalające na jego publikację w ZanimZjesz.pl,
  • jest autorem zdjęć oraz innych plików dołączonych do tekstu lub ma do nich prawa autorskie pozwalające na ich publikację w ZanimZjesz.pl,
  • zamieszczane przez niego treści nie naruszają praw osób trzecich.
 8. Publikacja artykułu w serwisie jest możliwa po dokonaniu rejestracji w serwisie, której można dokonać na stronie „Rejestracja„.
 9. Publikacja artykułu w Zanimzjesz.pl jest możliwa po:
  • dokonaniu opłaty za publikację pojedynczego artykułu,
  • wykupieniu pakietu kilku aplikacji.
 10. Po dokonaniu zakupu użytkownik może otrzymać fakturę VAT. W tym celu należy skontaktować się z moderatorem serwisu pod adresem kontakt@skupienskimarketing.pl.
 11. Zanimzjesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność informacji umieszczonych w serwisie przez użytkowników.
 12. Komentarze, zamieszczone pod wpisami są opiniami czytelników serwisu i serwis Zanimzjesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
 13. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: kontakt@skupienskimarketing.pl