Tracenie zbędnych kilogramów wcale nie musi wiązać się z mnóstwem wyrzeczeń oraz wyciskającymi pot i łzy ćwiczeniami. Liczne badania i opinie dowodzą, że z African Mango schudniesz naturalnie, a co najważniejsze, skutecznie!

Głęboko ukryty sekret

Zwykle nie mamy dostępu do najzdrowszych własności owocu lub warzywa – na przykład tracimy wartościowe składniki w procesach obróbki termicznej albo są one tak umiejscowione, że dostęp do nich jest znacznie utrudniony. Nie inaczej jest w przypadku owoców mangowca. Pestki, nazywane przez mieszkańców Kamerunu orzechami dikka, zawierają szereg witamin i minerałów, które pozytywnie wpływają na przebieg odchudzania. Wydobycie ich ludzkimi siłami graniczy z cudem – co najwyżej możemy pokusić się o wytłoczenie z nasion jadalnego tłuszczu, który może stanowić bazę… czekolady. Ale chyba nie o to nam chodzi, więc lepiej sięgnąć po starannie wyselekcjonowane przez specjalistów w laboratoriach elementy, które kryje wnętrze pestek mango. Są one skoncentrowane w postaci tabletek produkowanych przez Vital Progres. African Mango w ich wykonaniu to genialny preparat, który nie tylko przyspiesza metabolizm, ale również ogranicza łaknienie, usuwa toksyny, a nawet redukuje cholesterol!

Zdrowotne właściwości

Ekstrakt z African Mango zawiera między innymi witaminy z grupy B – tiaminę, ryboflawinę oraz niacynę, które wykazują działanie antyoksydacyjne, wspomagają pracę układów nerwowego, odpornościowego i sercowo-naczyniowego, a także odgrywają ważną rolę w przemianie materii. Orzechy dikka, z których wytworzono suplement, mają w swoim składzie także aminokwasy (m.in. drogocenną lizynę, izoleucynę czy walinę) oraz sporą ilość wapnia, białek, węglowodanów i żelaza. To wszystko powoduje, że tkanka tłuszczowa spala się szybciej, a my czujemy się i wyglądamy lepiej nie odczuwając żadnych skutków ubocznych! Gdyby tego było mało, preparat posiada też dużą dawkę błonnika, o którego nieocenionej roli w lepszym trawieniu, a co za tym idzie – odchudzaniu, nie trzeba nikogo przekonywać. African Mango nie tylko pomaga tracić na wadze, ale również wzmacnia nas i chroni przed wolnymi rodnikami dzięki zawartości magnezu, potasu i miedzi. Listę uzupełniają polifenole (występujące w wielu owocach i roślinach, np. w zielonej herbacie) , które za sprawą przeciwutleniaczy zapobiegają rozwojowi wielu chorób, np. miażdżycy i nowotworów.

Efekty suplementacji

Stosowane według zaleceń, tzn. w prawidłowo dobranych dawkach suplementy w formie tabletek nie są szkodliwe dla organizmu i nie wywołują niepożądanych reakcji. Pozwalają bowiem wzbogacić naszą dietę o składniki, których na co dzień nie dostarczamy w odpowiednich ilościach pomimo zróżnicowania spożywanych produktów. Mogą być dla nas niezwykle korzystne i mieć dobry wpływ na nasze samopoczucie i kondycję. Nie możemy jednak zapomnieć, że najlepsze efekty suplementacji otrzymuje się w połączeniu ze zdrowym stylem życia, choć niewykluczone, że u osób, które zazwyczaj są dość aktywne ruchowo, rezultaty stosowania tabletek African Mango będą widoczne przy minimalnym nakładzie pracy! Tabletki te są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia, gdyż do ich tworzenia użyto wyłącznie naturalnych składników pochodzących z wyciągu z pestek mango. Dzienna zalecana dawka (trzy kapsułki) to aż 1200 mg ekstraktu, co stanowi najwyższą dopuszczalną porcję do spożycia przez osobę dorosłą.

Skuteczność potwierdzona naukowo

Naukowcy z uniwersytetu Yaounde w Kamerunie zdecydowali się przeprowadzić w 2005 roku badania na grupie ochotników, którzy przez 4 tygodnie mieli przyjmować kapsułki African Mango. Badanie powtórzono 4 lata później, po czym stwierdzono, że u osób, które stosowały tabletki z ekstraktem z orzechów dikka, nastąpiła wyraźna poprawa ogólnej kondycji zdrowotnej (np. zmniejszyły się u nich poziomy cholesterolu czy glukozy), a tkanka tłuszczowa została zredukowana, obniżając masę ciała o około 5 procent. Wyniki zostały opublikowane w artykule naukowym pt. „Lipids in Health and Disease” (tłum. Lipidy w zdrowiu i chorobie). Również polscy dietetycy, ale także internauci, którzy do tej pory stosowali różne produkty wspomagające odchudzanie, zalecają stosowanie suplementu African Mango poświadczając o jego dobroczynnym działaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *