Sos słodko-kwaśny Blue Dragon


Sos do kurczaka czy do innego rodzaju dań chińskich od Blue Dragon.

Sos słodko-kwaśny Blue Dragon

Cena: ok. 9 zł

Uwielbiam sos słodko-kwaśny Łowicza. Właściwie od kiedy go spróbowałam, mam go zawsze pod ręką, bo wystarczy dodać pierś z kurczaka, ugotować ryż i szybki obiad gotowy. Mój ulubiony łowiczowy sos kosztuje ok. 4,5 za słoik tej samej wielkości.

Sos Blue Dragon jest około 2 razy droższy, ale pomyślałam, że może będzie w nim coś ciekawego, będzie może bardziej chiński? Nie wiem właściwie, czego oczekiwałam, ale w końcu Łowicz produkuje wiele różnych rzeczy, a Blue Dragon to specjalista od chińskiej kuchni. Niestety zawiodłam się. Nie smakiem – bo sos Blue Dragon jest bardzo dobry, ale… smakuje tak samo jak ten z Łowicza. Naprawdę, podejrzewam, że jakbym miała na dwóch talerzach te dwa sosy to nie rozróżniłabym tego, który dobrze znam. A skoro jest dwa razy droższy, to moim zdaniem nie opłaca się go kupować i ja z pewnością zostanę przy moim ulubionym Łowiczu.

Sos slodko-kwasny Blue Dragon

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *