Fix Smażony makaron po chińsku

Drugi chiński Fix od Knorra: Smażony makaron po chińsku

Nazwa: Fix Smażony makaron po chińsku
Producent: Knorr
Cena: ok. 3 zł

Po udanej i całkiem smacznej próbie z Fixem Smażony ryż po chińsku zabrałam się za makaron. Składniki, jakie wykorzystać trzeba do przygotowania dania są podobne jak w przypadku ryżu – kurczak, jajko, por – ale zamiast marchewki, mamy paprykę.

Danie robi się szybko – właściwie tyle, co smaży się kurczak i gotuje makaron, więc w kilkanaście minut mamy gotowy obiad. To zdecydowany plus. No i okazało się, że jest także całkiem smaczne – nie za ostre, nie jałowe, jak Makaronowa Patelnia Winiar, ale o fajnym, orientalnym smaku. Moim zdaniem jest nawet lepszy niż Fix do ryżu, chociaż jakoś zawsze kojarzyłam chińszczyznę z ryżem. Jak dla mnie mogłoby być bez papryki, ale mojemu mężczyźnie smakowało bardzo z papryką.

Porcja niestety nie na 4 osoby – my zjedliśmy we dwoje, choć może makaronu było odrobinę mniej.

Podsumowując – Fix smażony makaron po chińsku to bardzo fajne danie, godne polecenia, na pewno jeszcze je kiedyś ugotuję.

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *