Słodki kubek Frugo różowe


Kisiel od Gellwe – Słodki kubek Frugo różowe

Nazwa: Słodki kubek Frugo grosse lucuma
Producent: Gellwe
Cena: ok. 1,50

Trzeci i ostatni ze Słodkich kubków, które kupiłam do przetestowania. Chociaż po poprzednich – Słodkim kubku Frugo pomarańczowym i Słodkim kubku Frugo czarnym byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu.

Na szczęście Frugo różowe wypada na tle pozostałych dwóch smaków najlepiej. Zapach gorącego napoju bardzo przypomina różowe Frugo, a o to przecież producentowi chodziło. W smaku także przypomina się kultowy różowy napój – choć nie wiem, jak wygląda owoc grosse lucuma, to jedno jest pewne – ten Słodki kubek ma głównie smak różowych grejpfrutów. Jest mocno kwaskowy i trochę goryczkowy, ale i tak mniej sztuczny niż kisiel o smaku czarnego Frugo.

Tak naprawdę to nie jestem szczególną entuzjastką wszystkich tych słodkich kubków, słodkich chwil i innych tego typu napojów, ale wiele próbowałam i muszę przyznać, że moim zdaniem Słodki kubek z serii „Frugo” producentom nie wyszedł i chyba więcej żadnego z nich nie kupię.

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

2 komentarze do “Słodki kubek Frugo różowe

 • 15 czerwca, 2012 o 21:28
  Permalink

  :Zdecydowanie się nie zgadzam, Frugo nie samkuje jak inne soki. No nie samkuje i już. Frugo jest wyjątkowe. Przyciąga już samym rześkim wyglądem. Za każdym (sic!) razem ktoś mnie w sklepie o nie pyta, tudzież reaguje uśmiechem na sam widok specyficznej butelki z kultowym kapslem :)Tak, Frugo jak dla mnie ma swf3j specyficzny smak. Każdy kolor inny.Ja przepadałam za białym, ale jak na razie nigdzie nie widziałam. Wypuścili na rynek tylko podstawowe 4 smaki.GD Star Ratingloading…

  Odpowiedz
 • 30 września, 2012 o 18:48
  Permalink

  co do kisielu jak najbardzej się zgadzam! jak dla mnie ten smak jest trochę zbyt gorzkawy. wypróbowałam 3 z serii Frugo i mimo, że ja lubie te słodkie chwile itp, to te mi w ogóle nie podeszły. kisiel o smaku jakiegokolwiek frugo uwazam, za pomyłke.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *