Oczyszczanie organizmu z Fivren

Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Nie potrafisz się na niczym skoncentrować? Mimo że wyniki badań masz całkiem niezłe, to nie czujesz się najlepiej? Twój organizm daje ci wyraźne sygnały, abyś wreszcie go oczyścił i pomógł pozbyć się toksyn, które zatruwają go każdego dnia.

Szkodliwe toksyny

Nie ukrywajmy – w dzisiejszych czasach niebezpieczne toksyny znajdziemy właściwie wszędzie. Mamy z nimi do czynienia na każdym kroku – czy to za sprawą zanieczyszczonej żywności, czy środowiska. Nie możemy się więc przed nimi uchronić. Gromadzą się one we wszystkich narządach – od wątroby, przez układ pokarmowy i tkankę tłuszczową, a na tkance nerwowej kończąc. Do tego wystarczy tylko dodać niezdrowy tryb życia, brak aktywności fizycznej, nieodpowiednią dietę, używki, ciągłą gonitwę i stres. Na efekty – oczywiście te negatywne – nie trzeba długo czekać. Organizm z dnia na dzień jest coraz słabszy, a my coraz bardziej zmęczeni. Do tego dochodzą też inne dolegliwości, jak na przykład towarzyszący nam coraz częściej ból głowy.

Oczyszczanie organizmu

Największą rolę przy oczyszczaniu organizmu odgrywa wątroba. Niestety z wiekiem jej funkcjonalność spada, a co za tym idzie zdolności do samooczyszczania maleją. W takiej sytuacji należy więc pozbyć się toksyn w inny sposób. Konieczna będzie dieta oczyszczająca. Miejsce przetworzonej żywności powinny zająć owoce i warzywa. Do tego niezbędna jest niegazowana woda mineralna. Skuteczna okaże się również pomoc naturalnych produktów oczyszczających, takich jak na przykład oferuje nam kuracja Fivren (www.fivren.com). Opiera się ona na trzech suplementach, których działania uzupełniają się wzajemnie. Pierwszy z nich to Fivren Anti Parasite, którego zadaniem jest zwalczanie pasożytówzatruwających nasz organizm, a także ich jaj i larw. Drugi to Fivren Detox Fibre, który odpowiada za usuwanie złogów niestrawionego pokarmu w jelitach. Na dodatek ma też działanie osłaniające i łagodnie przeczyszczające, a także sprzyja zachowaniu zdrowej flory jelitowej. Ostatnim produktem, po który sięga się podczas kuracji jest Fivren Detox Tea, który działa jak środek przeczyszczający. Pomaga również odtruwać nie tylko jelita, ale również nerki, wątrobę, a nawet krew. Poza tym ma łagodzący wpływ na system nerwowy i ułatwia zasypianie. Najlepiej więc sięgać po niego przed snem. Pełna regeneracja gwarantowana.

A jak wygląda cała kuracja? Trwa ona 30 dni i składa się z trzech kroków. Pierwszy wykonujemy rano, na czczo. Przed śniadaniem sięgamy po dwie lub cztery kapsułki Fivren Anti Parasite i popijamy wodą. Czekamy 20 minut i zażywamy błonnik Fivren Detox Fibre. Dzień kończymy wypiciem naparu herbatki Fivren Detox Tea. Niezbędnym dodatkiem do kuracji jest też woda źródlana – każdego dnia powinniśmy wypić około dwóch litrów. Na jakie efekty możemy liczyć? Oczywiście na oczyszczenie organizmu, a także na lepsze wchłanianie składników odżywczych. Dzięki poszczególnym składnikom usprawniona zostanie też praca jelit, a poza tym poprawie ulega funkcjonowanie wątroby oraz okrężnicy. W efekcie poprawia się również nasze samopoczucie oraz ogólna kondycja zdrowotna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *