Oczyszczanie organizmu – skuteczna terapia antynowotworowa

Każdy z nas na pewnym etapie swoje życia będzie potrzebował kuracji oczyszczającej organizm z toksyn. Warto przeprowadzić ją poprawnie, by czerpać z niej jak najwięcej korzyści.

Zapadanie na nowotwory jest prawdziwą plagą we współczesnym świecie. Choć niektórzy twierdzą, że mniejsza ilość zachorowań była kiedyś spowodowana po prostu gorszą diagnostyką. Według tej teorii ludzie zapadali na nie równie często, jednak medycyna nie była na tyle rozwinięta by stwierdzić to w badaniach. Oczywiście diagnostyka nowotworowa w dużej mierze poszła do przodu. Nie znaczy to jednak, że pęd życia, permanentny stres, mała ilość snu, a także często spożywanie przetworzonego jedzenia nie ma wpływu na taki stan rzeczy. Rzecz jasna odpowiada za to również wiele zanieczyszczeń powietrza, co zostało akurat potwierdzone licznymi badaniami. Czy można się przed tym uchronić?

Oczyszczanie organizmu zmniejsza prawdopodobieństwo zapadnięcia na nowotwory

Oczyszczanie organizmu jest skutecznym sposobem w walce z nowotworami. Stosowanie postu od pokarmów stałych i spożywanie bogatych w składniki odżywcze napojów powoduje, że toksyny usuwane są z organizmu, a dolegliwości, które przed długi czas się odczuwało stopniowo przestają nas trapić. Czy to możliwe by toksyny były przyczyną wszystkich nieszczęść? Zatruwanie organizmu poprzez konserwanty, a także wdychane chemikalia, które dostają się do krwioobiegu nie może pozostać bez wpływu na funkcjonowanie organizmu. Stąd często zdarzają się bóle głowy, uczucie rozbicia i apatia oraz brak chęci do czegokolwiek. Dlatego potrzebne jest oczyszczanie organizmu, aby znów móc poczuć radość życia oraz zmniejszyć prawdopodobieństwo nowotworu jelita grubego, którego przyczyną mogą być zalegające złogi niestrawionych posiłków, tzw. kamienie kałowe, które fermentują w organizmie. Oczyszczanie organizmu pozwala również na dostarczenie witamin w czystej postaci. Jednak dieta wysokoresztkowa musi być wprowadzona zaraz po zakończeniu płynnej kuracji oczyszczającej. Dogłębnych informacji na temat detoksykacji organizmu dostarcza strona: http://neera.pl/detoksykacja-organizmu/.

Oczyszczanie organizmu – 5 zasad, którymi należy się kierować

Długotrwałe rezultaty oczyszczania organizmu można utrzymać stosując się do 5 zasad: spożywanie owoców i warzyw, zrównoważone spożywanie 6 smaków: słodkiego, kwaśnego, gorzkiego, cierpkiego, ostrego i słonego, picie dużej ilości wody, odpowiednia ilość czasu na sen i odpoczynek, a także aktywność fizyczna. Zastosowanie ich w praktyce spowoduje zniwelowanie środowiskowego wpływu zapadania na nowotwory.

One thought on “Oczyszczanie organizmu – skuteczna terapia antynowotworowa

  • 9 sierpnia, 2018 o 12:11
    Permalink

    Z pewnością warto stosować kuracje oczyszczające organizm, aby chronić się przed chorobami, ale również po to, by mieć lepsze samopoczucie. Ciekawy i przydatny artykuł. Pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *