Grill gazowy Broil King – 7 powodów dla których musisz go mieć

Broil King to marka, która na rynku dostępna jest już od ponad 30 lat. Przez ten czas bardzo dużo się pozmieniało, aczkolwiek jedno pozostało bez zmian – wysoka jakość. Na przestrzeni tych wszystkich lat producenci opracowali doskonały system, który sprawdzi się u każdego. Sam grill został zaprojektowany od początku do końca z myślą o najbardziej wymagającym kliencie.

Cechy grilla gazowego Broil King:

  • Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, grill jest bardzo odporny na wszystkie niedogodne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr, słońce, skrajnie niskie lub wysokie temperatury). Jest to zatem rozwiązanie całoroczne. Może znajdować się na zewnątrz o każdej porze roku, bez obawy o zniszczenie.
  • Oryginalny design sprawia, że grill wkomponuje się w wygląd każdego ogrodu. Jeśli zaś jego obudowa nie do końca Ci odpowiada, istnieje wybór opcji do zabudowy. Można wtedy zdecydować się na dowolne płytki czy kafelki, którymi zostanie obłożony.
  • Grill gazowy w przeciągu 10 minut nagrzewa się do temperatury 200°C niezależenie od panujących aktualnie warunków atmosferycznych.
  • Grill posiada wiele schowków i szuflad, które umożliwiają estetyczne pochowanie niezbędnych gadżetów, talerzy, sztućców, fartucha i wielu innych.
  • Butla gazowa również umieszczona został w specjalnym schowku, co zapewnia większe bezpieczeństwo oraz nienaganny wygląd grilla.
  • Dania przygotowane na grillu gazowym, w smaku ani trochę nie różnią się od tych pieczonych w tradycyjny sposób. Dzięki odpowiedniej budowie, odparowywane z jedzenia soki i tłuszcze podkreślają smak i aromat, który jest najbardziej uwielbiany.
  • Grille gazowe Broil King posiadają wiele dopasowanych akcesoriów pozwalających na przyrządzenie różnych dań. I tak istnieją kosze do grillowania frytek, kosze do mięs, nadstawki do owoców morza, piece do pizzy na grillu, prasy do hamburgerów, ruszty do przyrządzania ryb, stojaki do grillowania kurczaka, tace do grillowania warzyw, wieszaki do podudzi i żeberek, worki do warzyw i owoców, i wiele innych.

Przy inwestycji w grille gazowe Broil King warto wybrać autoryzowanego sprzedawcę i nie martwić się o gwarancję. W tej kwestii warto wybrać sklep 4prestige, który to jest najczęściej wybieranym sklepem internetowym wśród akcesoriów ogrodowych i domowych.

FitPati

Bloguję o dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Znajdziecie tu również przepisy na smaczne i zdrowe przekąski. Zapraszam do rozmów pod wpisami. Dawajcie znać, czy dania z przepisów smakują, a diety i ćwiczenia przynoszą efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *