Designerskie akcesoria domowe

Klimat panujący w mieszkaniu jest jedną z najistotniejszych kwestii dla jego właścicieli. Od niego uzależnione jest nie tylko samopoczucie domowników, ale także gości, którzy powinni w danym miejscu czuć się komfortowo. W zależności od upodobań mieszkańców danego domu, można wprowadzić do niego odpowiednią atmosferę, czy to przytulną, czy też nowoczesną i minimalistyczną, albo oryginalną i ekstrawagancką. Ważne jest to, aby domownicy czuli, że stworzyli dane miejsce według swoich potrzeb oraz upodobań. Podstawowymi elementami, o których należy myśleć przy urządzaniu mieszkania są kolory ścian i układ pomieszczeń, jednak to dekoracjami można wprowadzić do przestrzeni odpowiedni klimat. Potrafią one w magiczny sposób zmienić charakter mieszkania, jego poszczególnych pokoi. Rozważne rozplanowanie przestrzeni zapewni idealny wygląd, a odpowiednie akcesoria, wydające się jedynie drobiazgami, potrafią przemienić wnętrze nie do poznania.

Przede wszystkim praktyczność

Ważne, aby wiele z akcesoriów oprócz designerskiego wyglądu było również użytecznych i praktycznych. Dzięki temu nie gromadzi się ozdobień, które jedynie się kurzą i niczemu nie służą. Pokojem, który zasługuje na największą uwagę jest salon. To właśnie tam przyjmuje się gości i istotne aby koleżeńskie spotkanie, czy to przy kawie, czy drinku było w odpowiedniej atmosferze. Pomóc temu mogą niezwykle atrakcyjne dodatki, które spełnią swoje funkcje. Jak na przykład oryginalne taborety, które w różnych kolorach i oryginalnych, współczesnych oraz artystycznych kształtach oferuje marka Koziol. Zdumiewającym zdobieniem przestrzeni jak i praktycznością wykażą się także stojaki na wina, które nie tylko mieszczą alkohole w jednym miejscu, na małej przestrzeni, ale również sprawiają, iż tworzą piękną kompozycję ozdabiającą mieszkanie. Warto również zdecydować się na dekoracje naścienne, jak zegary, których kształty oraz barwy wniosą do wnętrza energię i świeżość.. Niezwykle ciekawe rozwiązania oferuje również marka Foppapedretti, która proponuje wyposażenie wnętrz zapewniające wrażenie otwartej przestrzeni. Dekoracje wnętrz tej firmy zapewniają elegancki wygląd, a zarazem nie zajmują wiele miejsca, przy czym są praktyczne i pełnią różnorakie funkcje. Podstawowym tworzywem tychże dekoracji domu jest drewno w różnych odcieniach, którego klasyczny wygląd pasuje do każdego mieszkania. Wielozadaniowość tych produktów jest cechą priorytetową, szczególnie sprawdzająca się w małych pokojach. Do najpopularniejszych, a zarazem najciekawszych produktów należy szafka stojąca, która po rozłożeniu pełni również funkcję deski do prasowania, ma wiele półek, więc może mieścić książki, czy inne przedmioty. Po złożeniu ma designerski, klasyczny wygląd, można na niej umieścić kwiaty, czy ramki ze zdjęciami. Interesującymi produktami są również tace do spożywania posiłków w łóżku, półki, czy nawet akcesoria dziecięce.

designerskie-akcesoria-domowe-puregreen-baner

Dom marzeń? Nie zapomnij o kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym ważna jest zarówno przestrzeń (dobre jej wykorzystanie), jak i wygląd oraz praktyczność wszelkich sprzętów domowych. Dlatego jej wystrój warto dokładnie zaplanować, a klimat jaki chcemy uzyskać powinien być zastosowany przy wyborze każdego przedmiotu. Od oryginalnych, kolorowych desek do krojenia o ciekawych kształtach i zdobieniach, po garnki, zasłony, drobne akcesoria kuchenne. Takie dodatki do domu proponuje marka Koziol, która specjalizuje się w stylowych dodatkach do kuchni, każde z nich pełni zarazem istotną funkcję. wśród najciekawszych są koszyki do gotowania jajek w kształcie samochodu, łopatki, sztućce kuchenne o ciekawych zdobieniach i kształtach, czy interesujące magnesy. Te drobne akcesoria pomogą w aranżacji kuchni, a zarazem sprawią, że każda wykonywana w niej czynność będzie przyjemniejsza.

akcesoria domowe Foppapedretti

Designerskie dekoracje idealne na prezent

Design to coś, czym należy się dzielić. Warto zarazić znajomych pasją do dekoracji wnętrz. Dlatego też drobne akcesoria, czy dekoracje domowe mogą okazać się idealnym prezentem na wiele okazji. Warto przyjrzeć się propozycją marek przodujących w oryginalnym wyglądzie produktów i zdecydować się a ciekawy produkt, który nie tylko zadowoli estetyczne wymagania obdarowanego, ale także okaże się praktyczny. Ciekawym prezentem dla pań może okazać się stojak na biżuterię w kształcie drzewa, w wielu propozycjach kolorystycznych marki Koziol. Umożliwia wygodne przechowywanie biżuterii poprzez zawieszenie kolczyków, łańcuszków, pierścionków i tworzenie jeszcze ciekawszych kompozycji ozdabiających sypialnie, czy garderobę. Marka Foppapedretti również ma wiele propozycji prezentowych. Należą do nich: designerskie zaparzacze do herbaty, czy ciekawe zamykacze do wina: stworzone z korka oraz zdobienia wystającego z butelki. Są to ciekawe kształty, nawiązujące np. do talii kart, jak kier, czy trefl.

produkty marki Koziol

Wystrój wnętrza nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wymaga dokładnego planowania przestrzeni. Dlatego warto jest dekorować mieszkanie poprzez użycie odpowiednich akcesoriów, które w każdej chwili można wymienić na inne i tworzyć nowe wystroje, ciekawe, czy szalone nowoczesne kompozycje,  przy tym dobrze się bawić i czuć komfortowo w swoim mieszkaniu.

Akcesoria KOZIOL – zobacz więcej na sklep.puregreen.pl >>

akcesoria Foppapedretti i Koziol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *