Dlaczego warto wybrać Catering pudełkowy?

Bardzo często jest tak, że chcemy coś zmienić w naszym życiu. Najczęściej zaczynamy od zmiany stylu odżywiania i zwiększenia aktywności fizycznej. Jesteśmy pełni zapału, idziemy do sklepu, kupujemy zdrowe składniki, sprawdzamy wagę i… nic. Albo dla odmiany poświęcamy się tak bardzo, że nasze racje żywnościowe są niemal głodowe, a przez to mamy mniej energii do działania, gorzej radzimy sobie z koncentracją w pracy i szkole. Ostatecznie porzucamy nasze szlachetne cele, bo nie mamy siły uganiać się po sklepach w poszukiwaniu drogich składników, a po całym dniu po prostu nie mamy siły na przygotowywanie odpowiedniego posiłku, zapychając się pirwszą lepszą rzeczą, jaką znajdziemy w lodówce.

Dieta pudełkowa – czy warto?

Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz! Strona www.cateromarket.pl oferuje ci pomoc w wyborze odpowiedniego posiłku, indywidualnie dobranego do Twoich potrzeb! Pracujemy w porozumieniu z najlepszymi dietetykami, którzy sprawią, że Twoje porcje zawsze będą duże, nieważne, czy jesteś na diecie odchudzającej, czy wręcz przeciwnie, marzysz o paru dodatkowych kilogramach.

Niebagatelnym plusem diety pudełkowej jest oszczędność czasu i dopasowanie do Twoich indywidualnych wymagań. Prosto z firmy otrzymujesz gotowe porcje w pudełkach, które wystarczy jedynie podgrzać. k temu nie musisz po pracy spędzać czasu w kuchni. Możesz poświęcić go najbliższym, albo na samodoskonalenie Twojej ścieżki rozwoju. Oszczędność to jednak nie tylko czas, to także oszczędność wydatków w sklepie! Nie musząc uzupełniać tak często produktów żywnościowych nie kupujesz niezdrowych przekąsek.

Diety pudełkowe są odpowiednio dostosowane do wielu wymagań. Inny zestaw zostanie przygotowany dla wegetarian, jeszcze inny dla osoby, która boryka się z cukrzycą czy chorobą Hashimoto. Zupełnie inne pudełko powędruje do osoby z nietolerancją glutenu czy laktozy. Każde z tych typów posiłków w zupełności pokrywają twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a ponadto dostarczają niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin i związków mineralnych, jak potas, magnes, jod czy wapń.

Dania są różnorodne, dlatego na Waszym talerzu nigdy nie zagości nuda! TO jeden z kolejnych powodów, dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową. Co więcej, wszystkie składniki są dobierane pod okiem najlepszych dietetyków, a co ważniejsze, przygotowana w ten sposób żywność najczęściej pochodzi z upraw ekologicznych, lub jest przez nas własnoręcznie wyrabiana na miejscu.

Jakie mogę wybrać rodzaje diet?

Pudełka są dostosowane do wielu przypadłości, ale warto jeszcze raz podkreślić, że dla każdej osoby menu jest dobierane indywidualnie. Ogółem, posiłki można podzielić na następujące grupy:

  • Pudełko standard
  • Pudełko sport
  • Pudełko zdrowotne
  • Pudełko paleo
  • Pudełko bezglutenowe
  • Pudełko odchudzające
  • Pudełko Vege
  • Pudełko detoks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *