Opuncja figowa na ratunek przy problemach z trawieniem

Sensacje żołądkowe, wzdęcia, permanentne uczucie pełności i wolna przemiana materii – codzienne problemy z trawieniem potrafią uprzykrzyć życie. Na ratunek przychodzą zioła, które w naturalny sposób regulują organizm – usprawniają układ pokarmowy, regulują jego pracę i przyspieszają przemianę materii. Codzienne problemy idą w niepamięć, a człowiek może przestać patrzeć na jedzenie ze strachem w oczach.

Opuncja figowa jest szerzej znana pod rodzimą nazwą z Ameryki Północnej i Środkowej – Nopal. Jest to jeden z ponad stu gatunków kaktusa naturalnie zasiedlającego pustynne tereny Meksyku i Stanów Zjednoczonych. Z uwagi na jego cenne właściwości regulujące i poprawiające trawienie oraz jego nieocenione działanie w profilaktyce i leczeniu wielu współczesnych chorób cywilizacyjnych, Nopal jest wpisany na listę roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Cenne właściwości opuncji figowej zostały starannie zamknięte w kapsułkach Green Nopal.

Nopal na trawienie

Kapsułki zawierają opuncję figową – nie ma w nich żadnych chemicznych substancji. Dlaczego? Bo nie potrzeba! Niezwykłe właściwości Nopalu dbają o układ trawienny oraz dostarczają wszystkie niezbędne wartości odżywcze, witaminy i mikroelementy, aby wprowadzić organizm w stan upragnionej równowagi.

Wysoka zawartość błonnika pozwala wyeliminować problemy z przemianą materii. Nopal przyspiesza pasaż treści trafiających do jelit i perystaltykę, co pozwala na szybkie usunięcie resztek pokarmowych z organizmu i uniknięcie nieprzyjemnych i problematycznych sensacji, takich jak uczucie pełności, bóle brzucha, wzdęcia i problemy z wypróżnianiem.

Figura pod kontrolą

Powolny metabolizm powoduje również nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowej.  Nopal nasila rozpad oraz eliminację tkanki tłuszczowej i pomaga w walce z nadmiernym apetytem. Błonnik pokarmowy i pektyny zawarte w Nopalu trafiają do żołądka i pęcznieją – wypełniają go i eliminują głód. Wytrwanie od posiłku do posiłku nie jest więc problematyczne – uczucie sytości powstrzymuje przed podjadaniem między posiłkami. Kontrola łaknienia i prawidłowa przemiana materii jest podstawą wytrwania na diecie i utrzymania prawidłowej wagi – uniknięcia efektu yo-yo po zakończeniu odchudzania.

Odżywienie organizmu

Green Nopal dostarcza również niezbędne składniki odżywcze, między innymi witaminę C, K, B1, B2 i B3 oraz minerały, takie jak wapń i potas. Zawiera również  istotne mikroelementy, takie jak aminokwasy (aż 17, w tym 8 egzogennych) oraz antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki. Nopal pomaga zadbać o to, aby niedobory witamin i minerałów zostały uzupełnione, oraz o to, aby usprawnić prawidłowe wchłanianie substancji odżywczych – tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

To wszystko sprawia, że Green Nopal staje się niezwykle pomocnym uzupełnieniem codziennej diety – poprawia pracę układu trawiennego eliminując uciążliwe problemy i sensacje żołądkowe. Przyjmowany regularnie Nopal dba o prawidłową pracę układu pokarmowego, zapobiega nieprzyjemnym problemom i pozwala cieszyć się zgrabną figurą. Więcej o Green Nopal na http://www.greennopal.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *